Semináře

Naše semináře jsou určeny pro lidi, kteří s Enneagramem i sebepoznáním teprve začínají, ale i pro ty, kdo jsou na duchovní cestě delší dobu. Znalost a hlavně praktické použití Enneagramu jako mapy na cestě za poznáním tuto cestu výrazně urychlí. Enneagram, jakožto staré a posvátné učení,  totiž s sebou přináší velmi komplexně uchopené téma – co všechno nejsme. Odhaluje nám iluze o nás samých, příběhy o sobě a světě, kterým věříme, a masky, které si nasazujeme, abychom získali to, od čeho se cítíme odděleni. Ať už je to láska, pocit bezpečí nebo třeba přijetí. Enneagram  nám všechny tyto strategie odhalí a odkryje ty nejhlubší motivy našeho chování a prožívání reality. Tohle poznání je mnohdy bolestné, ale my nejsme oběťmi tohoto nevědomého nastavení. S otázkou Kdo jsem já ve své podstatě? můžeme postupně odstranit to, co jsme převzali od jiných a co už nám neslouží. Přesvědčení, strategie, sliby, zablokované emoce, příběhy o emocích, role, masky a závazky. Přineseme tím uvolnění našemu tělu, otevřeme srdce i mysl a znovu se naučíme volně a s přijetím cítit jakékoliv emoce, včetně těch, kolem kterých jsme vystavěli celou svoji obrannou strategii. Odstraňujeme individuální, rodovou i kolektivní emoční zátěž a tím se zcela přirozeně a bez úsilí přibližujeme ke své vlastní esenci. Tímto způsobem postupně rozpouštíme ego a vstupujeme do pole nekonečného tvořivého potenciálu jako vědomé lidské a duchovní bytosti současně.

Rozhovory

o Enneagramu pro Nové paradigma a náplni seminářů

Základní seminář

Víkendový seminář určený pro ty, kdo se chtějí s Enneagramem seznámit nebo si jej připomenout.

Pokročilý seminář

Neobyčejně silný interaktivní seminář věnovaný tomu, jak s Enneagramem prakticky pracovat a jak využít naplno jeho potenciál. Zároveň již započneme se skutečnou transformací vlastní strategie k Pravdě a autenticitě.

Firmy

Nabízíme možnost představení základního Enneagramu pro nové paradigma v plné nebo zkrácené formě.

Školy

Školám, které podporují osobnostní a duchovní rozvoj učitelů a hlubší porozumění v interakci se žáky a studenty, nabízíme Základní enneagram upravený pro jejich potřeby.

Osobní konzultace

Poznání svého egotypu, svých strategií, nevědomých her a no go zón významně urychluje proces osobní transformace

Online program

Připravujeme pro Vás semináře Enneagramu online, abyste je mohli absolvovat z pohodlí domova v době, kdy pro Vás nastal ten správný čas.