Základní seminář

Od strategie k uvědomění

Víkendový seminář určený pro ty, kdo se chtějí s Enneagramem seznámit nebo si jej připomenout. Přináší s sebou možnost jít do hloubky a naplno si zvědomit nejen strategie, které používáme, ale i strach a bolest, která se za nimi skrývá.

Základní seminář  je věnován  seznámení s Enneagramem.  Jeho komplexnost se snažíme podat velmi srozumitelnou a jednoduchou formou.  S Enneagramem máme totiž mnohaletou zkušenost nejen teoretickou, ale především praktickou. V knihách a na internetu lze najít velké množství informací, ale naším cílem není naplnit vaši mysl novým zajímavým učením. Enneagram je především praktickou mapou na cestě k sebepoznání. Na tomto semináři si principy, na nichž je vystavěný, srozumitelně vysvětlíme a zvědomíme si jeho transformační potenciál, aby bylo možné informace z literatury snáze pochopit a využít pro svůj rozvoj.

Obě již více než deset let pracujeme jako terapeutky, které provázejí lidi v hlubokých procesech sebepoznání. Pracujeme s potlačenými emocemi, traumaty a vzorci uloženými v našem nevědomí, buněčnými vzpomínkami z tohoto života, minulých životů i z kolektivního pole. Enneagram proto známe nejen jako zajímavou teorii, ale především jako nástroj, který využíváme v naší každodenní práci s klienty, a jako učení, jehož moudrost a praktická použitelnost nás nepřestává udivovat.

Součástí kurzu je představení jednotlivých strategií, příběhy z naší terapeutické praxe, skutečné dopisy, filmové ukázky a praktické sdílení lidí žijících danou strategii.


Seminář začíná vždy v pátek v 16 hodin a končí v neděli v 18 hodin.

  • Pátek: 16 –  20 hodin
  • Sobota: 9 – 19 hodin
  • Neděle 9 – 18 hodin

Pro páry je zvýhodněná cena – partner/ka má vstup za 50% ceny semináře.

Na seminářích v Praze, které se konají v září 2024, je možné přenocovat v seminární místnosti. K dispozici je sprcha a kuchyňka. Cena za noc je Kč 500. Spí se na matraci ve vlastním spacáku. Semináře se konají v krásné centru Avaloka .

Nadcházející události

Praha
20. 09. - 22. 09. 2024

Základní seminář